ÖVRIGT / Mattor / Orientalisk matta 9714374
nr 971 4374
Orientalisk matta
Kelim, Mått: 300x145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 juli 2015
kl 20:36:46
450 kr