Ã–VRIGT / Mattor / Orientalisk matta 9714374

nr 971 4374

Orientalisk matta

Kelim, Mått: 300x145

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.200 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 juli 2015
kl 20:36:46